Pracuj w naszej Fundacji!

Dobrze czujesz się w tematach fundraisingowych i chcesz zmieniać polski sport? 🙂 To się świetnie składa, bo rekrutujemy do naszej Fundacji Zdrowy Ruch!

Czym się zajmujemy?

Przyznajemy stypendia, prowadzimy warsztaty edukacyjne, organizujemy imprezy sportowe i tworzymy akcje społeczne, które zachęcają ludzi do ruchu.

Nasza misja:

𝐖𝐬𝐩𝐢𝐞𝐫𝐚𝐦𝐲 𝐦ł𝐨𝐝𝐲𝐜𝐡 𝐬𝐩𝐨𝐫𝐭𝐨𝐰𝐜ó𝐰! Dajemy szansę na rozwój tym, którzy znajdują się trudnej sytuacji ekonomicznej, oferując stypendia i codzienny kontakt.

𝐊𝐬𝐳𝐭𝐚ł𝐭𝐮𝐣𝐞𝐦𝐲 𝐦𝐢𝐬𝐭𝐫𝐳ó𝐰 𝐧𝐚 𝐬𝐭𝐚𝐝𝐢𝐨𝐧𝐢𝐞 𝐢 𝐩𝐨𝐳𝐚 𝐧𝐢𝐦! Uczymy, jak łączyć sport z edukacją i doskonalić kompetencje miękkie, co pozwala wszechstronnie się rozwijać.

𝐖𝐲𝐜𝐡𝐨𝐰𝐮𝐣𝐞𝐦𝐲! Szerzymy wartości, które są nam bliskie: działanie w duchu fair play, pracowitość i zaangażowanie, uczciwość, lojalność, odpowiedzialność.

Cel: wychować nowe pokolenie świadomych sportowców, w tym przyszłych olimpijczyków.

Kogo szukamy: osoby, która zajmie się fundraisingiem oraz koordynacją i rozwijaniem projektów Fundacji.

Aplikujecie: https://www.pracuj.pl/praca/koordynator-koordynatorka-projektow-warszawa-jakubowska-22,oferta,1003646444