Worek medali na Mistrzostwach Polski U20!

W miniony weekend odbyły się Mistrzostwa Polski dla kategorii U20. Podwójną złotą medalistką została Wiktoria Gadajska – stanęła na najwyższym stopniu na dystansach 100 i 400 metrów przez płotki. Z ogromną przewagą przypieczętowała fakt bycia najlepszą w kraju!

Srebrny medal trafił do Zuzanny Wiernickiej, która połowę dystansu 1500 metrów, pokonała bez…. buta. Zdarza się najlepszym!

Także drugie miejsce, po znakomitym biegu na 400 metrów, zajęła Dominika Duraj, która uporała się z magiczną barierą 53 sekund na 400 metrów. Jej nowy rekord to 52,96!

Pechowe czwarte miejsce, i to dwukrotnie, zdobyła Oliwia Bełczew – w biegu na 800 i 1500 metrów. Mimo choroby, którą niedawno przeszła, zdołała utrzymać się w ścisłej czołówce polskich biegów!

Bartek Kisiel, po świetnej pierwszej części sezonu, nie zdołał zakwalifikować się do finałowego biegu na 800 metrów – o tym fakcie zadecydowały jedynie 2 setne sekundy.

Serdecznie gratulujemy naszym stypendystom!